Kontakt

Na wizyty prywatne zapraszamy od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu terminu telefonicznie lub mailowo. Aktualnie wolne terminy konsultacji wstępnych sprawdzisz klikając TUTAJ.

W przypadku ewentualnej rezygnacji z umówionej wizyty, prosimy o wcześniejsze powiadomienie.

W przypadku trudności z dodzwonieniem się – przepraszamy i zachęcamy do pozostawienia wiadomości na poczcie głosowej, wysłania SMSa, e-maila lub skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej. Na wszystkie zgłoszenia staramy się odpowiadać tak szybko, jak to możliwe.


We współpracy z POLMED realizujemy półgodzinne konsultacje dietetyczne w ramach abonamentów i pakietów medycznych. Informację i zapisy osób uprawnionych prowadzi WYŁĄCZNIE Infolinia POLMED pod numerami telefonów: 801 033 200 lub 58 775 95 99. Tym samym nie ma możliwości umówienia się na wizytę refundowaną bezpośrednio w Poradni.

Uprzejmie informujemy, iż warunkiem odbycia umówionej konsultacji jest przekazanie Kodu Świadczenia, nadanego i wysyłanego przez POLMED w wiadomości SMS potwierdzającej rezerwację terminu wizyty w Poradni.

Konsultacja refundowana obejmuje: wywiad dietetyczny, pomiary antropometryczne, analizę składu ciała, poradę.

Wszelkie dodatkowe usługi z oferty Poradni (m. in. szczegółowa diagnostyka, indywidualna dieta) są dostępne na życzenie i płatne indywidualnie.

 

Formularz kontaktowy

Dbamy o Twoją prywatność. Informujemy, że Administratorem danych osobowych podanych w poniższym formularzu będzie Ewelina Muzińska-Kobus, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MEDIET Ewelina Muzińska-Kobus, z siedzibą w Olsztynie (10-501) przy ul. Kościuszki 13 lok. 127, NIP 7393333586, e-mail: poradnia@mediet.pl, telefon: 791056789. Podane dane będą przetwarzane w celu wymiany korespondencji. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

 

Imię i nazwisko: *
Temat wiadomości: *
 
Adres e-mail: *
Telefon kontaktowy:
 
Treść wiadomości *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wymiany korespondencji i akceptuję Politykę Prywatności.


 

UWAGA! Od 4. maja 2016 Poradnia przeniesiona z ul. Niedziałkowskiego 4 na ul. Kościuszki 13!

Jak do nas dotrzeć?

Należy wysiąść na przystanku „Dworzec Główny” i przejść 150 m w kierunku ul. Kościuszki.

Aktualne rozkłady jazdy sprawdzisz na stronie ZDZiT Olsztyn.

Wejście do budynku oznaczone jest szyldem Poradni, zaś gmach wyposażony jest w podjazd dla niepełnosprawnych, punkt informacyjny w halu, monitoring oraz windę. Poradnia znajduje się na I piętrze.

Zobacz widok ulicy w Google MapsDane teleadresowe

MEDIET - Poradnia Dietetyczna
ul. Kościuszki 13 lok. 127 (I piętro)
10-501 Olsztyn

Gadu-Gadu: 16056156 Skype: mediet.pl

Telefon: 791 0 56789
poradnia@mediet.pl

www.mediet.pl
www.odchudzanie.olsztyn.pl
www.facebook.com/poradnia.mediet


 
MEDIET Poradnia Dietetyczna  |  10-501 Olsztyn, ul. Kościuszki 13 lok. 127  |  telefon: 791 0 56789  |  e-mail: poradnia@mediet.pl

TYLKO U NAS!

Kompleksowa i innowacyjna diagnostyka dietetyczna:

Szczegóły i pełny zakres TUTAJ

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne!

Zapisy pod nr tel. 791 0 56789