Kontakt

Wizyty prywatne realizujemy od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu terminu telefonicznie lub mailowo. Aktualnie wolne terminy konsultacji wstępnych sprawdzisz klikając TUTAJ.

W przypadku ewentualnej rezygnacji z umówionej wizyty, prosimy o wcześniejsze powiadomienie.

W przypadku trudności z dodzwonieniem się – przepraszamy i zachęcamy do pozostawienia wiadomości na poczcie głosowej, wysłania SMSa, e-maila lub skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej. Na wszystkie zgłoszenia staramy się odpowiadać tak szybko, jak to możliwe.


We współpracy z POLMED realizujemy półgodzinne konsultacje dietetyczne w ramach abonamentów i pakietów medycznych. Informację i zapisy osób uprawnionych prowadzi WYŁĄCZNIE Infolinia POLMED pod numerami telefonów: 801 033 200 lub 58 775 95 99. Tym samym nie ma możliwości umówienia się na wizytę refundowaną bezpośrednio w Poradni.

Uprzejmie informujemy, iż warunkiem odbycia umówionej konsultacji jest przekazanie Kodu Świadczenia, nadanego i wysyłanego przez POLMED w wiadomości SMS potwierdzającej rezerwację terminu wizyty w Poradni.

Konsultacja refundowana obejmuje: wywiad dietetyczny, pomiary antropometryczne, analizę składu ciała, poradę.

Wszelkie dodatkowe usługi z oferty Poradni (m. in. szczegółowa diagnostyka, indywidualna dieta) są dostępne na życzenie i płatne indywidualnie.

 

Formularz kontaktowy

Dbamy o Twoją prywatność. Informujemy, że Administratorem danych osobowych podanych w poniższym formularzu będzie Ewelina Muzińska-Kobus, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MEDIET Ewelina Muzińska-Kobus, NIP 7393333586, e-mail: poradnia@mediet.pl, telefon: 791056789. Podane dane będą przetwarzane w celu wymiany korespondencji. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

UWAGA! Jeżeli po wysłaniu wiadomości e-mail, w ciągu 2 dni roboczych nie otrzymasz od nas odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Imię i nazwisko: *
Temat wiadomości: *
 
Adres e-mail: *
Telefon kontaktowy:
 
Treść wiadomości *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wymiany korespondencji i akceptuję Politykę Prywatności.
Dane teleadresowe

MEDIET - Poradnia Dietetyczna
Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Skype: mediet.pl

Telefon: +48 791 0 56789
poradnia@mediet.pl

www.mediet.pl
www.facebook.com/poradnia.mediet


 
MEDIET Poradnia Dietetyczna  |  Olsztyn  |  telefon: +48 791 0 56789  |  e-mail: poradnia@mediet.pl