O nas

 
MEDIET Poradnia Dietetyczna powstała w marcu 2010 roku jako pierwsza profesjonalna poradnia dietetyczna w Olsztynie, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i edukacji żywieniowej, dietoprofilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz dietoterapii schorzeń przewlekłych, w których odpowiednie odżywianie odgrywa kluczową rolę. Fachowa wiedza, doświadczenie i ogromna pasja indywidualnej pracy z Klientem to podstawy naszego działania, zapewniające profesjonalną i życzliwą opiekę. Poradnia jest otwarta dla wszystkich osób, które świadome wpływu odżywiania na stan zdrowia, pragną zadbać o siebie „od kuchni”. Chcemy pokazać Ci, że prawidłowo skomponowana dieta, dostosowana zarówno do potrzeb Twojego organizmu,  jak i trybu życia oraz Twoich indywidualnych upodobań, może być nie tylko zdrowa, ale również smaczna i prosta w realizacji. Dzięki temu stopniowo skoryguje Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, utrwalając efekty na całe życie. Wszystko to osiągniesz bez głodu i zbędnej suplementacji, odchudzającej wyłącznie Twój portfel.
 
Jeżeli chcesz trwale i bezpiecznie schudnąć, czujesz przemęczenie i deficyt energii, trenujesz, planujesz dziecko, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, poszukując rzetelnych informacji odnośnie modyfikacji swojego jadłospisu – zgłoś się do nas! Możesz liczyć na naszą fachową pomoc również wówczas, jeżeli cierpisz na chorobę przewlekłą i praktyczna realizacja dietetycznych zaleceń lekarza przysparza Ci trudności. Jeśli zaś w trosce o własne zdrowie postanowisz zadbać o profilaktykę, zmienić sposób odżywiania, poprawić kondycję fizyczną, wymodelować sylwetkę lub po prostu „zrobić coś dla siebie”, z radością podpowiemy Ci jak w prosty sposób zrealizować również te cele. Zawsze też możesz liczyć na nasze przychylne wsparcie i serdeczny uśmiech. Naszym celem jest Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego z przyjemnością pomożemy Ci zmienić dotychczasowy sposób żywienia tak, aby jak najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Jesteśmy pewni, że to co robimy, robimy dobrzenasi specjaliści to osoby kompetentne i doświadczone, a przy tym życzliwe i pogodne. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów posiadających odpowiednie wyższe wykształcenie kierunkowe wymagane w zawodach medycznych. Praca jest dla nas przede wszystkim pasją, dlatego z wielkim zaangażowaniem podejmujemy każde nowe wyzwanie. Dynamicznie rosnące grono zadowolonych Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym oraz zaufanie współpracujących z nami prestiżowych Partnerów, to najlepsze wizytówki jakości naszej pracy. Sprawdź udzielone nam referencje i przekonaj się, że warto nam zaufać.

Współpracujemy z coraz większym gronem lekarzy specjalistów, którzy po osobistej weryfikacji naszych kwalifikacji i jakości pracy – chętnie rekomendują usługi Poradni swoim pacjentom.

Chcemy sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom, dlatego oferujemy Ci indywidualne konsultacje dietetyczne, a także wsparcie fizjoterapeuty i coacha zdrowia. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami medycznymi, niezbędnymi do kompleksowej diagnostyki stanu odżywienia. Poza standardową analizą składu ciała, proponujemy niespotykane nigdzie indziej w regionie badanie segmentowe tkanki tłuszczowej trzewnej, a także szeroki zakres badań laboratoryjnych i genetycznych (DNA). Jeżeli zaś z jakichkolwiek przyczyn nie możesz kontynuować współpracy z nami osobiście, wesprzemy Cię w Twojej walce o szczupłą sylwetkę za pośrednictwem internetowej usługi Dieta Online.

Firmom i stowarzyszeniom zainteresowanym tematyką zdrowego żywienia, proponujemy interesujące prelekcje, wykłady oraz praktyczne warsztaty i szkolenia z zakresu profilaktyki żywieniowej, dietoterapii nadwagi i otyłości oraz poszczególnych chorób dietozależnych.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Poradni oraz odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. Sprawdź nas, zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji, by już dziś przekonać się jak smakuje zdrowie!Zarezerwuj wizytę

Rezerwacja telefoniczna:
poniedziałek - piątek w godzinach 9:00 - 19:00
+48 791 0 56789
Kalkulator BMI

Kalkulator BMI

Chcesz dowiedzieć się czy Twoja waga jest
w normie? Nasz kalkulator Ci pomoże!
Dietetyk - Olsztyn
 
MEDIET Poradnia Dietetyczna  |  Olsztyn  |  telefon: +48 791 0 56789  |  e-mail: poradnia@mediet.pl