Przygotowanie do wizyty

Aby ułatwić nam pracę i zapewnić sobie maksimum korzyści z wizyty w Poradni, przed spotkaniem z dietetykiem warto przygotować:

Jeżeli nie posiadasz aktualnych wyników, przyjdź na wizytę bez nich – po rozpoznaniu sytuacji zdrowotnej zasugerujemy Ci odpowiednie analizy, niezbędne w planowanej dietoterapii.

Jeżeli cierpisz na chorobę przewlekłą, nie zapomnij zabrać historii leczenia. Jadłospisy w schorzeniach wymagających ścisłych modyfikacji żywieniowych (choroby układu pokarmowego, niewydolność nerek itp.) przygotowujemy wyłącznie na podstawie konkretnych zaleceń lekarskich co do preferowanego składu diety.

Cukrzyków przyjmujących insulinę prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się do Poradni po druk przepisu żywienia do wypełnienia przez diabetologa prowadzącego.


WAŻNE!

Na minimum 2 godziny przed wizytą w Poradni nie spożywaj posiłków, a w dniu konsultacji zrezygnuj z kawy, alkoholu, nie korzystaj z sauny i nie trenuj, ponieważ może to wpłynąć na wyniki przeprowadzanych przez nas analiz.

Pierwsza wizyta w Poradni trwa około 1 godziny i obejmuje:

Dalsze postępowanie dietetyczne ustalamy indywidualnie.


PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ GENETYCZNYCH

Pobrania materiału genetycznego realizujemy od poniedziałku do środy w wyznaczonych godzinach – prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia konkretnego terminu badania.

Na minimum 2 godziny przed badaniem nie należy spożywać posiłków, pić płynów, palić papierosów, żuć gumy, ssać lizaków, cukierków, smoczka (dzieci), myć zębów itp.Zarezerwuj wizytę

Rezerwacja telefoniczna:
poniedziałek - piątek w godzinach 9:00 - 19:00
+48 791 0 56789
Kalkulator BMI

Kalkulator BMI

Chcesz dowiedzieć się czy Twoja waga jest
w normie? Nasz kalkulator Ci pomoże!
Dietetyk - Olsztyn
 
MEDIET Poradnia Dietetyczna  |  10-501 Olsztyn, ul. Kościuszki 13 lok. 127  |  telefon: 791 0 56789  |  e-mail: poradnia@mediet.pl

TYLKO U NAS!

Kompleksowa i innowacyjna diagnostyka dietetyczna:

Szczegóły i pełny zakres TUTAJ

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne!

Zapisy pod nr tel. 791 0 56789